Najczęściej zadawane pytania

Czy ubezpieczenie w Supra Brokers zawiera ochronę z tytułu COVID-19?

Tak. Ryzyko pobytu w szpitalu w związku z innym niż nw zdarzeniem, np. chorobą obejmuje COVID-19. W każdym wariancie!

Kto może przystąpić do ubezpieczenia?

Do ubezpieczenia mogą przystąpić dzieci z placówek, które w samorządach obsługiwane są przez Supra Brokers jako brokera ubezpieczeniowego. Pełna lista jednostek widoczna jest w formularzu zakupowym. Jeśli nie ma tam Twojej placówki zgłoś się do Supra Brokers drogą mailową na adres centrala@suprabrokers.pl lub telefonicznie pod numerem (71) 777 04 11

Jak przystąpić do ubezpieczenia?

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Przez ten portal, wybierając wariant potem wypełniając formularz a następnie dokonując zakupu. W drugim ze sposobów konieczne jest wypełnienie deklaracji papierowej i pozostawienie wraz ze składką w swojej szkole lub przedszkolu.

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA W MODELU TRADYCYJNYM -> POBIERZ!

Od kiedy obowiązuje ubezpieczenie?

Jeśli wykupisz ubezpieczenie przez portal www.nnw24.pl do dnia 31.10.2020 roku to odpowiedzialność zakładu ubezpieczeń jest od 01.09.2020 do 31.08.2020. Możesz także przystąpisz do ubezpieczenia w modelu tradycyjny, wypełniając deklarację to musisz zostawić ją w placówce wraz ze składką ubezpieczeniową. Wtedy musisz to zrobić do 15.10.2020 aby okres ubezpieczenia był 12 miesięczny od 01.09.2020 do 31.08.2021. Jeśli zdecydujesz się przystąpić po 31.10.2020 to możesz to zrobić to tylko od 1 dnia każdego kolejnego miesiąca. Musisz wtedy wypełnić formularz i płatności dokonasz na podane w mailu konto z indywidualną wysokością składki. Zakres ubezpieczenia będzie taki sam jak podany na stronie.

Jakie otrzymam potwierdzenie zawarcia umowy?

Na potwierdzenie zawarcia umowy otrzymasz: indywidualny certyfikat wraz z numerem polisy oraz e-mail z podstawowymi danymi o polisie i opisem procesu zgłaszania szkód.

Gdzie zapoznam się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia?

Na naszym portalu nnw24.pl sa wszystkie dokumenty jakie informują w pełni o całym programie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed zawarciem ubezpieczenia. Tam są również dokumenty potrzebne do likwidacji szkód.

Kliknij tu!

Czy ubezpieczenie zawiera w zakresie aktywność sportową?

Tak! wszystkie nasze warianty rozszerzone są o ryzyko aktywnego, klubowego, zawodniczego uprawiania sportu. teraz nie musisz już martwić się, który wariant wybrać jeśli dziecko uczestniczy w podstawowych czy doodatkowych zajęciach sportowych.

Co to jest Fundacja Zdrowi i Bezpieczni?

Konstrukcja tego ubezpieczenia formę grupową. Fundacja Zdrowi i Bezpieczni jest platformą, która umożliwia zawarcia takiego ubezpieczenia w tak atrakcyjnej formie. Przystąpienie do ubezpieczenia nie jest związane z żadnym członkostwem czy dodatkową składką. Płacisz tylko za ubezpieczenie. Fundacja występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczonymi są dzieci a rodzice lub prawni opiekunowie zawierają to ubezpieczenie. Dla jednostek, którym ubezpieczenie NNW wyłoniły prowadzące je samorządy, ubezpieczającym jest samorząd, a polisy zawierane są przez ich jednostki.

Czy zniżka za prowadzenie dziennika elektronicznego może decydować o wdrożeniu oferty NNW?

Nie. Mówi o tym raport Rzecznika Finansowego (Pobierz!) oraz wskazania Komisji Nadzoru Finansowego (Pobierz!). Kto oferuje korzyść majątkową za zawarcie ubezpieczenia NNW naraża się na odpowiedzialność karną. Zarówno oferent jak i dyrektor placówki. Supra Brokers jest uczestnikiem programu antykorupcyjnego od wielu lat. Nasza oferta jest atrakcyjna dla rodziców i ich dzieci, a nasz model działania jest dla samorządu gwarancją transparentności i zgodności z przepisami prawa.